Wyślij wiadomość

Jak wyczyścić soczewkę ręcznej spawarki laserowej?

August 25, 2023

najnowsze wiadomości o firmie Jak wyczyścić soczewkę ręcznej spawarki laserowej?

W procesie czyszczenia soczewki należy stosować metodę o stosunkowo niskim ryzyku.W tym celu skonfigurowano następujące kroki obsługi, które użytkownicy powinni zastosować.Najpierw użyj dmuchawy, aby zdmuchnąć obiekty unoszące się na powierzchni oryginału, zwłaszcza soczewki z drobnymi cząsteczkami i kłaczkami na powierzchni.Ten krok jest konieczny.Nie używaj jednak sprężonego powietrza na linii produkcyjnej, ponieważ powietrze będzie zawierać mgłę olejową i kropelki wody, które dodatkowo zanieczyszczą soczewkę.

 

Drugi krok polega na delikatnym oczyszczeniu soczewki za pomocą acetonu o czystości analitycznej.Ten gatunek acetonu jest praktycznie bezwodny, co zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia soczewki.

 

Waciki zamoczone w acetonie należy czyścić pod światło i poruszać okrężnymi ruchami.Waciki należy wymieniać, gdy się zabrudzą.Czyszczenie należy przeprowadzić jednorazowo, aby uniknąć pofałdowania.Jeśli soczewka ma dwie powlekane powierzchnie, np. soczewkę, każdą powierzchnię należy oczyścić w ten sposób.Pierwszą stronę należy położyć na czystej kartce papieru do soczewek w celu zabezpieczenia.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Miss. Fiona Lee
Tel : +86-18653729733
Faks : 86-0537-2580005
Pozostało znaków(20/3000)